Ne găsiți la:

Strada F.C. Ripensia, Nr. 16, Camera 427, Timișoara, România

Email: aiesec.timisoara@gmail.com

Programe AIESEC în Timișoara pentru studenți

Proiecte sociale AIESEC în Timișoara

Programe pentru companii oferite de AIESEC în Timișoara

Devino partener AIESEC în Timișoara

Reprezentanții AIESEC în Timișoara

Felicia Guran

Președinte

felicia2.guran@aiesec.net

Stefania Morut

Vicepreședinte, Dezvoltare Socială

stefania.morut@aiesec.net

Dragos Chirita

Vicepreședinte, Programul Global Volunteer pentru studenți

dragos.chirita@iesec.net

Adriana Rusu

Vicepreședinte, Programul Global Talent pentru companii

adriana.rusu00@e-uvt.ro

Roxana Vaduva

Vicepreședinte, Programul Global Talent pentru studenți

roxana.vaduva@aiesec.net

Razvan Lapadatu

Vicepreședinte, Programul Global Entrepreneur pentru studenți

razvan.lepadatu@aiesec.net

Andrada Sovu

Vicepreședinte, Finanțe

sovu.andrada3@gmail.com

Consuela Tabirta

Vicepreședinte, Resurse Umane

consu@tabirta.eu