Ne găsiți la:

Strada Bogdan Petriceicu Hasdeu Camin 1, Cluj-Napoca 400371

Email: office@aiesec-cluj.ro

Programe AIESEC în Cluj-Napoca pentru studenți

Proiecte sociale AIESEC în Cluj-Napoca

Programe pentru companii oferite de AIESEC în Cluj-Napoca

Devino partener AIESEC în Cluj-Napoca

Reprezentanții AIESEC în Cluj-Napoca

Rada Albutiu

Președinte

rada.albutiu@aiesec.net

Alexandru Betianu

Vicepreședinte, Proiecte Sociale

alexandru.betianu@aiesec.net

Tudor Pteancu

Vicepreședinte, Proiecte Sociale

tudor.pteancu@aiesec.net

Erika Csibi

Vicepreședinte, Programul Global Volunteer pentru studenți

erika.csibi@aiesec.net

Elena Gheorghe

Vicepreședinte, Programul Global Talent pentru companii

elena.gheorghe@aiesec.net

Iulia Pascaru

Vicepreședinte, Programul Global Talent pentru studenți

iulia.pascaru@aiesec.net

Denisa Oltean

Vicepreședinte, Finanțe

denisa.oltean@aiesec.net

Alexandra Codreanu

Vicepreședinte, Resurse Umane

alexandra.codreanu@aiesec.net