Ne găsiți la:

Strada Memorandului, numărul 32, Cămin 8, Camera 200, Braşov, România

Email: aiesecbrasov@gmail.com

Telefon: 735855820

Programe AIESEC în Brașov pentru studenți

Proiecte sociale AIESEC în Brașov

Programe pentru companii oferite de AIESEC în Brașov

Devino partener AIESEC în Brașov

Reprezentanții AIESEC în Brașov

Dumac Monica Doris

Președinte

dumac.monica.doris@aiesec.net

Silvas Dragos

Vicepreședinte, Dezvoltare Socială

silvas.dragos@aiesec.net

Avasilcai Iulia

Vicepreședinte, Programul Global Talent pentru companii

iulia.avasilcai@aiesec.net

Opra Istvan

Vicepreședinte, Programul Global Talent pentru studenți

istvan.opra@aiesec.net

Goicea Alexandra

Vicepreședinte, Finanțe

alexandra.goicea95@gmail.com

Ruxanda Tudor

Vicepreședinte, Resurse Umane

tudor.ruxanda@aiesec.net