Ne găsiți la:

Strada F.C. Ripensia, Nr. 16, Camera 427, Timișoara, România

Email: aiesec.timisoara@gmail.com

Programe AIESEC în Timișoara pentru studenți

Proiecte sociale AIESEC în Timișoara

Programe pentru companii oferite de AIESEC în Timișoara

Devino partener AIESEC în Timișoara

Reprezentanții AIESEC în Timișoara

Marius Tripa

Președinte

tripa.marius@aiesec.net

Brigitte Laura Roji

Vicepreședinte, Dezvoltare Socială

brigitte.roji@gmail.com

Adelina Plesa

Vicepreședinte, Programul Global Volunteer pentru studenți

adelina.plesa@gmail.com

Rebeca Mitrasca

Vicepreședinte, Programul Global Talent pentru companii

mitrasca.rebeca@gmail.com

Adina Marineanu

Vicepreședinte, Programul Global Talent pentru studenți

adina.marineanu@aiesec.net

Petruta Paraschiv

Vicepreședinte, Programul Global Entrepreneur pentru studenți

petruta.paraschiv@aiesec.net

Sergiu Pert

Vicepreședinte, Finanțe

sergiupert@gmail.com

Felicia Guran

Vicepreședinte, Resurse Umane

felicia2.guran@aiesec.net