Ne găsiți la:

Bulevardul Carol I, Nr. 22, Etajul 3, Sala B606

Telefon: 0332 410 875

Email: office@aieseciasi.ro

Programe AIESEC în Iași pentru studenți

Proiecte sociale AIESEC în Iași

Programe pentru companii oferite de AIESEC în Iași

Devino partener AIESEC în Iași

 

Reprezentanții AIESEC în Iași

Elena Maftei

Președinte

elena.maftei8@aiesec.net

Alice Tesoi

Vicepreședinte, Dezvoltare Socială

alice.tesoi@aiesec.net

Madalina Iordache

Vicepreședinte, Programul Global Volunteer pentru studenți

madalina.iordache@aiesec.net

Alex Iftimi

Vicepreședinte, Programul Global Talent pentru companii

iftimi.alexandru@aiesec.net

Denis Ghiuzan

Vicepreședinte, Programul Global Talent pentru studenți

ghiuzan3.denis@aiesec.net

Raluca Iordachianua

Vicepreședinte,Relații cu Alumni

iordachianuraluca1@gmail.com

Ionela Ursu

Vicepreședinte, Finanțe

ursu.ionela1@aiesec.net

Alexandra Diana Onisoru

Vicepreședinte, Resurse Umane

alexandra.diana.onisoru@aiesec.net